Recepţie la sediul Episcopiei Ortodoxe Române a Italiei de la Roma
 
Cu ocazia prăznuirii Sfântului Apostol Andrei, Ocrotitorul Românilor și a Zilei Naționale a României, la sediul Episcopiei Ortodoxe Române a Italiei de la Roma (via Ardeatina, n.1741), va avea loc marţi 30 noimebrie 2010, la ora 20.00 o recepţie la care vor lua parte reprezentanţi ai autorităţilor religioase şi civile din România şi Italia precum şi preoţi din Roma şi împrejurimi.
 
 
 
 
DEPARTAMENTUL DE INFORMARE ȘI MASS MEDIA AL
EPISCOPIEI ORTODOXE ROMÂNE A ITALIEI

Căutare

Apostolia

FTOUB Roma

Instagram

  5 X 1000

   

  Catedrala Neamului

  construimcatedrala.ro

  Tinerii ortodocși

  Nepsis

  Reportaje EORI

   
   

  Vă Recomandăm

  Agenda/Diario pentru tine!ri 2019/2020

   

   

  Numărul total de vizitatori

  11776420