"Io vi do un nuovo comandamento: che vi amiate gli uni gli altri. Come io vi ho amati, anche voi amatevi gli uni gli altri." (Giovanni 13, 34)

Școala de vară - Parohia San Bonifacio - prima zi

Luni 17 iunie, în parohia San Bonifacio a început o săptămână tematică pentru copiii noștri. În acest timp ei  vor lua parte la ateliere creative și vor învăța limba engleză printr-o mulțime de activități interactive. Prima zi fiind și praznicul Sfintei Treimi, copiii au dat răspunsurile la Sfânta Liturghie, urmând apoi să se bucure de atelierul de prim ajutor, activități sportive și să se îndeletnicească cu pictura pe sticlă.

Slavă Domnului pentru toate!

 

 

Ricerca

{{#image}}
{{/image}}
{{text}} {{subtext}}

5X1000

 

 
 

Apostolia

Reportage EORI

Calendario ortodosso

Buona parola

Numero di visitatori

2657871