Alege limba:

 

 

Preasfințitul Siluan invitat la emisiunea Lumina cunoștinței (Radio Trinitas)

 

 

La ediția specială din Duminica a 8-a după Rusalii, care în acest an coincide cu Adormirea Maicii Domnului, invitatul părintelui diacon Florin-Ciprian Petre este Preasfințitul Părinte Siluan, Episcopul românilor ortodocși din Italia. Difuzăm în premieră pe Facebook, ediția din 15 august a emisiunii „Evanghelie și viață”.

 

Emisiunea complectă o găsiți aici

 

 

Alătură-te canalului de Telegram al EORI.

 

I fondi del 5 per mille saranno utilizzati per diverse attività sociali: l'aiuto ai bambini e ai poveri, la cura dei senzatetto e dei malati, etc.

Scrivi anche tu sulla dichiarazione dei redditi il C. F.: 97558250581

 

 

 

 
 

 

Asociația San Lorenzo dei Romeni ONLUS este o asociație social-filantropică, non profit și apolitică, în cadrul Episcopiei Ortodoxe Române a Italiei, care a fost înființată cu binecuvântarea Preasfințitului Părinte Episcop SILUAN, în anul 2009.

 
 

 

 

 
 
 

 

 
 

Agenda/Diario pentru tine!ri 2021/2022

12690801