Alege limba:

Se apropie Admiterea pentru Facultatea de Teologie din București. La Extensia de la Roma examenul se dă la toamnă

Decanatul Facultății de Teologie Ortodoxă „Justinian Patriarhul” a Universității din București a anunțat numărul de locuri pentru anul 2021-2022. Înscrierea și examenul de admitere pentru nivelul de Licență au loc în iulie. Admiterea pentru Extensia de la Roma a facultății se dă în septembrie.

Facultatea oferă pentru nivelul de licență 164 de locuri bugetate și 100 cu taxă (Teologie Pastorală, Teologie-Artă sacră, Teologie Asistență socială și Teologie Didactică).

Citește mai departe >>>

I fondi del 5 per mille saranno utilizzati per diverse attività sociali: l'aiuto ai bambini e ai poveri, la cura dei senzatetto e dei malati, etc.

Scrivi anche tu sulla dichiarazione dei redditi il C. F.: 97558250581

 

 

 

 
 

 

Asociația San Lorenzo dei Romeni ONLUS este o asociație social-filantropică, non profit și apolitică, în cadrul Episcopiei Ortodoxe Române a Italiei, care a fost înființată cu binecuvântarea Preasfințitului Părinte Episcop SILUAN, în anul 2009.

 
 

 

 

 
 
 

 

 
 

Agenda/Diario pentru tine!ri 2021/2022

12611911