Alege limba:

Actele necesare pentru înscrierea la Facultatea de Teologie de la Roma

FTOUB Roma   FTOUB   Patriarhia Română    Episcopia Italiei   Contact


 

Precizări privind admiterea și actele necesare

 


 

De asemenea, candidații trebuie să completeze următoarea declarație de apartenență.

 

Rugăm călduros candidații să trimită, în vederea preînscrierii și a verificării, toate actele necesare, alături de declarația de apartenență, scanate în PDF, pe adresa de email a Secretariatului: Această adresă de email este protejată contra spambots. Trebuie să activați JavaScript pentru a o vedea.

 

 

Alătură-te canalului de Telegram al EORI.

 

I fondi del 5 per mille saranno utilizzati per diverse attività sociali: l'aiuto ai bambini e ai poveri, la cura dei senzatetto e dei malati, etc.

Scrivi anche tu sulla dichiarazione dei redditi il C. F.: 97558250581

 

 

 

 
 

 

Asociația San Lorenzo dei Romeni ONLUS este o asociație social-filantropică, non profit și apolitică, în cadrul Episcopiei Ortodoxe Române a Italiei, care a fost înființată cu binecuvântarea Preasfințitului Părinte Episcop SILUAN, în anul 2009.

 
 

 

 

 
 
 

 

 
 

Agenda/Diario pentru tine!ri 2021/2022

12695083