Alege limba:

Cu ajutorul Domnului și cu binecuvântarea Preasfințitului Părinte Episcop Siluan, al Episcopiei Ortodoxe Române a Italiei, în programul cadru dedicat Anului Omagial al pastorației românilor din diaspora se alătură un nou proiect mediatic: „Jurnal de parohie în diaspora”, prin care se vor prezenta toate parohiile din cuprinsul Eparhiei.

 

Protopopiatul Triveneto 2 - Protopop PC Părinte Gabor Codrea

 

 

 

 

 

Alătură-te canalului de Telegram al EORI.

 

 
 

 

Asociația San Lorenzo dei Romeni ONLUS este o asociație social-filantropică, non profit și apolitică, în cadrul Episcopiei Ortodoxe Române a Italiei, care a fost înființată cu binecuvântarea Preasfințitului Părinte Episcop SILUAN, în anul 2009.

 
 

 
 

 

 
 
 

 

 
 

Agenda/Diario pentru tine!ri 2022/2023

13735933