"Io vi do un nuovo comandamento: che vi amiate gli uni gli altri. Come io vi ho amati, anche voi amatevi gli uni gli altri." (Giovanni 13, 34)

Parohia Firenze I alături de copiii nevoiași din România cu ajutoare de alimente, hăinuțe și încălțăminte

 

 

Cu binecuvântarea Ps Siluan, colecta de Crăciun la parohia Înălțarea Domnlui din Florența - Firenze I, a daruit bucurie nu numai copiilor, adulților și nevoiașilor nu numai români care bat la poarta bisericii parohiei noastre ci și la mai mulți copii dintr-un așezământ social din județul Constanța cu alimente, hăinuțe și încălțăminte. Dăm slavă Domnului că ne-a învrednicit și pe noi de bucuria de a dărui nădăjduind să dăruim și în viitor.

 

Pr Ioan Coman

 

 

 

Portalul EORI

Ricerca

{{#image}}
{{/image}}
{{text}} {{subtext}}

5X1000

 

 
 

Calendario ortodosso

 

Apostolia

Reportage EORI

 
 

Buona parola

Numero di visitatori

3000010