"Io vi do un nuovo comandamento: che vi amiate gli uni gli altri. Come io vi ho amati, anche voi amatevi gli uni gli altri." (Giovanni 13, 34)

Pentru cei mai mici ai Domnului...  parohia Venaria Reale

Mulțumind lui Dumnezeu, biserica cu Hramul “ Sfântul Cuvios Ilarion cel Mare” din Venaria Reale dimpreună cu donatorii ei și nu numai, au făcut posibilă distribuirea de alimente către cei aflați în dificultate și întocmirea unei rezerve alimentare pentru cei care vor mai avea nevoie. Biserica lui Hristos suntem noi, fiecare în parte. Mai uniți ca oricând, mai ai lui Hristos ca oricând.

Slavă Domnului pentru toate!

 

 

Urgența Coronavirus

 

Portalul EORI

Ricerca

{{#image}}
{{/image}}
{{text}} {{subtext}}

5X1000

 

 
 

Calendario ortodosso

 

Apostolia

Reportage EORI

 
 

Buona parola

Numero di visitatori

3385945