"Să vă iubiți unul pe altul precum Eu v-am iubit pe voi." (Ioan 13, 34)

Hram Bunavestire - Mirabella Eclano

Astăzi Mănăstirea Bunavestire și-a sărbătorit hramul precum și aniversarea a 10 ani de la înființare. Am avut în mijlocul frăției noastre pe Pr. vicar Atanasie, părinți din regiunile Campania-Molise, Puglia-Basilicata și Lazio, precum și mulți pelerini de la Roma, Salerno, Trani, Cerignola și alții. Slavă Domnului și mulțumită Maicii Domnului pentru vremea minunată și belșugul de har primit!

 

 

Urgența Coronavirus

 

Portalul EORI

Căutare

{{#image}}
{{/image}}
{{text}} {{subtext}}

5X1000

 

I fondi del 5 per mille saranno utilizzati per diverse attività sociali: l'aiuto ai bambini e ai poveri, la cura dei senzatetto e dei malati, etc.

Scrivi anche tu sulla dichiarazione dei redditi il C.F.: 97558250581

 
 

Sinaxar

 

Apostolia

FTOUB Roma

Reportaje EORI

 
 

Cuvânt bun

Vizitatori pe site

3273453