Alege limba:

    Selectați limba dvs

Concursul Național Catehetic – „Tinerii şi vârstnicii să laude Numele Domnului” ajuns la final | Grupul Catehetic de la Centrul Eparhial a fost premiat pe Colina Bucuriei

În încheierea unui lung parcurs catehetic, ajuns la a XV-a ediție în acest an, reprezentanți ai tinerilor de la Paraclisul „Adormirea Maicii Domnului”, de la Roma, împreună cu grupuri câștigătoare din toate Eparhiile din România, au poposit în ziua de sâmbătă 20 mai, pe dealul Patriarhiei de la București, unde au participat la momentele legate de premierea oficială de către Preafericitul Părinte Patriarh Daniel.

 

 

Citește mai departe >>>

PORTALUL EORI

 

FONDUL SOLIDARITATEA 

 
 

TELEGRAM

 

Alătură-te canalului de Telegram al EORI.

 

5X1000

 

 

 
 

STIRILE CELE MAI CITITE

 

APOSTOLIA

REPORTAGE EORI

 
 

VIZITATORI PE SITE

4833525