Alege limba:

    Select your language

Moment de comuniune în Protopopiatul Triveneto I

Seara zilei de 5 martie, a fost, pentru familiile preoților protopopiatului Triveneto I, un moment frumos de bucurie sufletească și de comuniune frățească. Fiind începutul primăverii, doamnele preotese, ca soții, ca  mame, ca sprijin incontestabil pentru preoți au fost felicitate și apreciate prin florile pe care le-au primit, și care le reprezintă în definitiv. Fiind, totodată, săptămâna lăsatului sec de carne întâlnirea a avut loc la unul din restaurantele care ne-a găzduit și la alte evenimente asemănătoare. Aducem calde aprecieri doamnelor preotese, preoților și părintelui protopop care a organizat această întâlnire.

Mulțumim lui Dumnezeu pentru toate binefacerile Sale !

PORTALUL EORI

 

FONDUL SOLIDARITATEA 

 
 

TELEGRAM

 

Alătură-te canalului de Telegram al EORI.

 

5X1000

 

 

 
 

STIRILE CELE MAI CITITE

 

APOSTOLIA

REPORTAGE EORI

 
 

VIZITATORI PE SITE

4825886