Alege limba:

    Selectați limba dvs

TORINO - CONCERT EXTRAORDINAR PAULA SELING

Invitați speciali : GRUPUL PRO DOMINE

143 concert

La ora 18:00, în data de 21 aprilie 2024, la Teatrul Erba din Torino, Paula Seling va susține un concert extraordinar de pricesne. Cu binecuvântarea Preasfințitului Părintelui nostru Episcop Siluan al Episcopiei Ortodoxe Române a Italiei, invitații speciali ai acestui moment sunt preoții ortodocși din Piemonte care fac parte din Grupul Pro Domine. Aceștia vor concerta într-un frumos moment organizat special pentru perioada sfintelor sărbători ale Învierii Domnului nostru Iisus Hristos. Biletele se pot achiziționa online.

https://bilete.sublime.ro/bilete-torino-concert-paula-seling-spre-lumile-luminii-96343/

Vă așteptăm numeroși pentru a da slavă lui Dumnezeu pentru toate!

PORTALUL EORI

 

FONDUL SOLIDARITATEA 

 
 

TELEGRAM

 

Alătură-te canalului de Telegram al EORI.

 

5X1000

 

 

 
 

STIRILE CELE MAI CITITE

 

APOSTOLIA

REPORTAGE EORI

 
 

VIZITATORI PE SITE

4833520